logo
logo

Hakkımızda

Damacar olarak profesyonel, genç ve dinamik kadromuzla bizler, 2007 yılından itibaren filo kiralama faaliyetleriyle ön plana çıktığımız otomobil sektöründe dürüstlük ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışıyoruz. [Devamı]

İletişim

  • Ekşioğlu Mahallesi Şile Yolu Caddesi, 26. Sk. No: 1, 34000 Çekmeköy/İstanbul
  • 0850 532 32 62
  • info@damacar.com

Damacar Kullanım Tavsiyeleri Nedir?

dots wide

Damacar araç satın alan her müşterimizin aldığı araca özel olarak araç markası, modeli, model yılı, araç teknolojisi, donanımı, kilometresi ve ekspertiz durumu göz önüne alınarak Damacar Kullanım Tavsiyeleri hazırlanır ve müşterimize teslim edilir.

Bu listede bulunan maddeler sizlerin aracınız ile yaşayacağınız deneyimi en üst seviyede tutmak, sizleri dikkat edilmezse oluşabilecek arıza ve masraflardan korumak için düzenlenir.

Araçta hangi lastiğin kullanılmasının uygun olduğundan hangi servis noktasında hangi periyotlarda bakım yapılmasına kadar araca özel hazırlamış olan bu liste sizlere araştırarak öğrenebileceklerinizin çok daha üzerinde bir bilgi verir.

Aracınızda yaşamanız muhtemel kronik sorunları sizlere işaret eder. Aracın kullanılacağı coğrafyanın etkileri dahi hesaplanır. Kaza durumlarında aracınızda dikkat edilmesi gereken noktaları, hassas parçalarını sizlere işaret eder.

Kısa ve öz bir kullanma kılavuzu sayılabilir Damacar Kullanım Tavsiyeleri, müşteri geri bildirimleri üzerinden oluşturulduğu için oldukça detaylı ve profesyoneldir.

Aracınızın uzun ömürlü ve az masraflı kullanımı için sizlere paha biçilemez bilgiler verir.