logo
logo

Hakkımızda

Damacar olarak profesyonel, genç ve dinamik kadromuzla bizler, 2007 yılından itibaren filo kiralama faaliyetleriyle ön plana çıktığımız otomobil sektöründe dürüstlük ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışıyoruz. [Devamı]

İletişim

  • Ekşioğlu Mahallesi Şile Yolu Caddesi, 26. Sk. No: 1, 34000 Çekmeköy/İstanbul
  • 0850 532 32 62
  • info@damacar.com

Damacar Satış Sonrası

dots wide

Damacar, sizlere benzeri olmayan bir kullanılmış araç satın alma deneyimi yaşatır.

Damacar, yapmış olduğu kurumsal anlaşmalı ile servis, yedek parça, lastik ve oto kuaför noktalarında Damacar sizlere çeşitli indirim ve ödeme olanakları sağlar.

Aynı zamanda Satış Sonrası Hizmeti olarak sıfır araç satın aldığınızda yaşadığınız müşteri temsilcisi deneyimini çok daha iyi bir üst noktada sizlere yaşatır.

Damacar yetkilileri satın aldığınız kullanılmış otomobiller için sizlere süresiz şekilde danışmanlık verir. Her bir Damacar yetkilisi aynı zamanda sizlerin “Otomobilden anlayan arkadaşınız” olur.

Arıza durumlarında, yaşadığınız yada hissettiğiniz sorunlarda, bakım ve yedek parça temini ile alakalı konularda, detaylı temizlik vb. tüm konularda sizlere vereceğimiz danışmanlık ile daha doğru, hızlı ve etkin olarak aracınızın sorun ve eksiklerinin çözülmesinde Damacar yardımcınız olur.

Damacar’dan araç satın almanın ayrıcalıklarının tadını çıkarın.